Trebinje: Počinje Olimpijada u malom fudbalu (raspored utakmica)

Tradicionalna trebinjska Olimpijada u malom fudbalu počinje sutra, a na ovogodišnjem lokalnom fudbalskom turniru – u glavnoj, seniorskoj konkurenciji – učestvovaće 12 ekipa.
Svečano otvaranje Olimpijade je u 19 časova na Stadionu malih sportova „Aleksandar Masleša“ u Bregovima, nakon čega će biti odigrana i prva utakmica.
Donosimo i raspored utakmica u sve tri konkurencije, koje je danas objavio organizator.

 

turnir-622x400

 

Izvor: Radio Trebinje 

 

LJETNA OLIMPIJADA U MALOM FUDBALU „TREBINJE 2014“
TERMINI ODIGRAVANJA UTAKMICA OLIMPIJADE

GRUPA „A“
1. TINA
2. HRUPJELA G.G.
3. MOKRI DOLOVI
4. GORICA
5. STARI GRAD
6. TINA STANICA

GRUPA „B“
1. HRUPJELA
2. DONJE POLICE
3. POLICE
4. DONJA HRUPJELA
5. CENTAR
6. BREGOVI VILIJAMS
GRUPNA FAZA

GRUPA „A“
1. TINA – TINA STANICA 04.08. 19:00
2. HRUPJELA G.G. – STARI GRAD 04.08. 20:20
3. MOKRI DOLOVI – GORICA 04.08. 21:10
4. STARI GRAD – MOKRI DOLOVI 06.08. 19:30
5. GORICA – TINA 06.08. 20:20
6. TINA STANICA – HRUPJELA G.G. 06.08. 21:10
7. GORICA – TINA STANICA 08.08. 19:30
8. HRUPJELA G.G. – MOKRI DOLOVI 08.08. 20:20
9. TINA – STARI GRAD 08.08. 21:10
10. HRUPJELA G.G. – TINA 12.08. 19:30
11. MOKRI DOLOVI – TINA STANICA 12.08. 20:20
12. STARI GRAD – GORICA 12.08. 21:10
13. GORICA – HRUPJELA G.G. 14.08. 19:30
14. TINA STANICA – STARI GRAD 14.08. 20:20
15. MOKRI DOLOVI – TINA 14.08. 21:10

GRUPA „B“
1. HRUPJELA – BREGOVI VILIJAMS 05.08. 19:30
2. DONJE POLICE – CENTAR 05.08. 20:20
3. POLICE – DONJA HRUPJELA 05.08. 21:10
4. CENTAR – POLICE 07.08. 19:30
5. DONJA HRUPJELA – HRUPJELA 07.08. 20:20
6. BREGOVI VILIJAMS – DONJE POLICE 07.08. 21:10
7. DONJA HRUPJELA – BREGOVI VILIJAMS 11.08. 19:30
8. DONJE POLICE – POLICE 11.08. 20:20
9. HRUPJELA – CENTAR 11.08. 21:10
10. DONJE POLICE – HRUPJELA 13.08. 19:30
11. POLICE – BREGOVI VILIJAMS 13.08. 20:20
12. CENTAR – DONJA HRUPJELA 13.08. 21:10
13. DONJA HRUPJELA – DONJE POLICE 15.08. 19:30
14. CENTAR – BREGOVI VILIJAMS 15.08. 20:20
15. POLICE – HRUPJELA 15.08. 21:10

 

UTAKMICE ¼ FINALA
1. 1A-4 B 18.08. 19:00
2. 1B-4A 18.08. 19:50
3. 2A-3B 18.08. 20:40
4. 2B-3A 18.08. 21:30

UTAKMICE ½ FINALA
1. 1-4 20.08. 20:30
2. 2-3 20.08. 21:30

FINALE I UTAKMICA ZA 3. MJESTO
3. MJESTO 22.08. 20:30

FINALE 22.08. 21:30
Član 17. Propozicija „Olimpijada se igra u dvije grupe po šest ekipa. Igra se po bod sistemu, za pobjedu ekipa osvaja 3 boda, za neriješeni rezultat 1 bod, a izvode se penali radi sticanja prednosti u međusobnim susretima (svaka ekipa po 5 penala).
Promjena datuma i satnica odigravanja utakmica nije moguća poslije isticanja na oglasnoj ploči, web stranici Organizatora i objave u sredstvima javnog informisanja. Ukoliko se jedna ekipa ne pojavi u zakazano vrijeme, početak utakmice se može prolongirati maksimalno 10 (deset) minuta u odnosu na zvaničnu satnicu. Utakmicu ekipa može igrati minimalno sa 3 (tri) igrača uklјučujući i golmana. U slučaju manjeg broja igrača utakmica se registruje službenim rezultatom 3:0 za protivnika.“
-Organizator zadržava pravo da zbog vremenskih neprilika promjeni odigravanje pojedinih utakmica-

„KADETI“
GRUPA „A“
1. HRUPJELA 2
2. CENTAR “GOSTIONA NATALI“
3. GORICA 2
4. VINOGRADI „ĐIM TREJD“
GRUPA „B“
1. GORICA „TARA“
2. GORICA
3. MOKRI DOLOVI
4. HRUPJELA
GRUPNA FAZA
GRUPA „A“
1. HRUPJELA 2 – CENTAR „GOSTIONA NATALI“ 04.08. 18:20
2. GORICA 2 – VINOGRADI „ĐIM TREJD“ 06.08. 18:20
3. HRUPJELA 2- GORICA 2 08.08. 18:20
4. VINOGRADI „ĐIM TREJD“ – CENTAR „GOSTIONA NATALI“ 12.08. 10:20
5. VINOGRADI „ĐIM TREJD“- HRUPJELA 2 13.08. 18:20
6. CENTAR „GOSTIONA NATALI“ – GORICA 2 14.08. 18:20
GRUPA „B“
1. GORICA „TARA“ – GORICA 05.08. 18:20
2. MOKRI DOLOVI – HRUPJELA 07.08. 18:20
3. GORICA „TARA“ – MOKRI DOLOVI 11.08. 18:20
4. HRUPJELA- GORICA 12.08. 18:20
5. HRUPJELA- GORICA „TARA“ 14.08. 10:20
6. GORICA – MOKRI DOLOVI 15.08. 18:20
SATNICE ZA UTAKMICE ½ POLUFINALA I UTAKMICE ZA 3 MJESTO I FINALA BIĆE NAKNADNO OBJAVLJENI

„PIONIRI“
GRUPA „A“
1. MOKRI DOLOVI „RIVA“
2. STANICA „VULKANIZER BERAK“
3. HRUPJELA
4. CRKVINA
GRUPA „B“
1. POLICE
2. GORICA „VINARIJA VUČKOVIĆ“
3. MARIN DVOR
4. KASTEL
GRUPA „C“
1. DONJA HRUPJELA
2. BREGOVI „KLUB 089“
3. VINOGRADI
4. CENTAR
GRUPA „D“
1. BREGOVI „DAMA FASION“
2. MOKRI DOLOVI
3. GORICA
4. OTOK
GRUPNA FAZA
GRUPA „A“
1. MOKRI DOLOVI „RIVA“- STANICA „VULKANIZER BERAK“ 04.08. 17:00
2. HRUPJELA – CRKVINA 06.08. 17:00
3. MOKRI DOLOVI „RIVA“- HRUPJELA 08.08. 17:00
4. CRKVINA- STANICA“VULKANIZER BERAK“ 12.08. 09:00
5. CRKVINA – MOKRI DOLOVI“RIVA“ 13.08. 17:00
6. STANICA“VULKANIZER BERAK“ – HRUPJELA 14.08. 17:00
GRUPA „B“
1. POLICE – GORICA „VINARIJA VUČKOVIĆ“ 04.08. 17:40
2. MARIN DVOR – KASTEL 06.08. 17:40
3. POLICE – MARIN DVOR 08.08. 17:00
4. KASTEL – GORICA „VINARIJA VUČKOVIĆ“ 12.08. 09:40
5. KASTEL – POLICE 13.08. 17:40
6. GORICA „VINARIJA VUČKOVIĆ“ – MARIN DVOR 14.08. 17:40
GRUPA „C“
1. DONJA HRUPJELA – BREGOVI „KLUB 089“ 05.08. 17:00
2. VINOGRADI – CENTAR 07.08. 17:00
3. DONJA HRUPJELA – VINOGRADI 11.08. 17:00
4. CENTAR – BREGOVI “KLUB 089“ 12.08. 17:00
5. CENTAR – DONJA HRUPJELA 14.08. 09:00
6. DONJA HRUPJELA – VINOGRADI 15.08. 17:00
GRUPA „D“
1. BREGOVI „DAMA FASION“ – MOKRI DOLOVI 05.08. 17:40
2. GORICA – OTOK 07.08. 17:40
3. BREGOVI „DAMA FASION“ – GORICA 11.08. 17:40
4. OTOK – MOKRI DOLOVI 12.08. 17:40
5. OTOK – BREGOVI „DAMA FASION“ 14.08. 09:40
6. MOKRI DOLOVI – GORICA 15.08. 17:40
SATNICE ZA UTAKMICE ¼ FINALA, ½ POLUFINALA I UTAKMICE ZA 3 MJESTO I FINALA BIĆE NAKNADNO OBJAVLJENI

Ostavite komentar

Close
Molimo Vas da podržite naš sajt
Ако Вам се свиђа сајт молимо Вас да кликнете на неку од следећих опција и да помогнете сајту да постане бољи.
error: