Nema nade: Poraz Leotara u Gradačcu!

Izvor: sportsport.ba

Zvijezda iz Gradačca je svojim navijačima poklonila dobru partiju i važnu pobjedu, osmu u sezoni. S četiri gola potopljen je sastav posljednjeplasiranog Leotara.

Jugović je u premijeri pred gradačačkom publikom postigao dva gola, a prvi u 16. minuti za 1:0. U završnici prvog dijela puno uzbuđenja. Radivojević najprije pogađa s penala za 2:0 u 42. minuti, ali Marković ubrzo smanjuje na 2:1, da bi duboko u sudijskoj nadoknadi mladi Kuzmanović postigao treći gol za Zvijezdu.

vlado gacinovic

Konačnih 4:1 postavio je Jugović u 56. minuti nakon ubačaja Makedonca Lazarevskog. Zvijezda je sada devetoplasirana sa 27 bodova i poprilično siguran u opstanak, što je i cilj Uprave gradačačkog premijerligaša.

Što se Trebinjaca tiče, oni su već otpisani sa samo devet bodova iz 21 kola.